System EGP już od 7 lat pod własną marką System EGP promuje i wykorzystuje nanotechnologię w kompleksowej, profesjonalnej profilaktyce ochrony zdrowia oraz dezynfekcji na terenie całej Europy. Opracowane przez wiele lat innowacyjne technologie, urządzenia oraz preparaty System EGP na bazie własnego know-how bardzo skutecznie i dynamicznie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest maksymalna czystość oraz wysokie standardy higieniczne.

Od wielu lat zagrożenia mikrobiologiczne, bardzo duży wzrost alergizacji społeczeństwa, obniżenie wrażliwości na antybiotyki, niekorzystne działanie chemii gospodarczej oraz chęć zachowania równowagi ekologicznej w środowisku człowieka sprawiają, iż technologie System EGP są niezwykle perspektywiczne. Zwłaszcza rok 2020 przyniósł „nowy wymiar” zagrożeń mikrobiologicznych – my jako firma System EGP od 2013 roku byliśmy na „to” przygotowani, miejmy nadzieję że w roku 2021 wszystko wróci do normalności. Jednak już dziś wiemy iż świadomość społeczeństwa w tematach ochrony mikrobiologicznej wzrosła do wysokiego poziomu. Już nie musimy spędzać wiele czasu na przekonywanie iż nasze produkty działają.

Nigdy wcześniej to, co małe nie miało takiego wpływu na to, co duże, dzięki temu pionierskie technologie wytyczają nowe standardy dla naszego zdrowia.

Idąc za naszym hasłem przewodnim,

Najważniejsze jest to, czego nie widać…

Zapraszamy do zapoznania się bardziej szczegółowo z usługami System EGP Profesjonalna dezynfekcja

Zapraszamy do dyskusji, opinii i sugestii – biuro@system-egp.com

System EGP – Profesjonalna dezynfekcja
poprzez zamgławianie, fumigację produktem biobójczym SMKA. Dezynfekcja wykonana urządzeniem Zamgławiacz ULV Profi System EGP